Tomáš Ježek, PFP

Manažer kanceláře

Proč já a finance?

Vždy jsem chtěl podnikat a o finance jsem se zajímal. Je pro mě důležité mít uznání za práci a dělat to, co mě baví. Mám rodinu a je pro mě tedy důležité vytvořit stabilní firmu se spokojenými klienty a dobrým jménem, abych ji jednou mohl předat svým dětem.

Proč spolupracovat se mnou?

Jsem upřímný a vím co dělám. Mám 9 let zkušeností, osobní přístup a vím, že tady pro svoje klienty budu i v budoucnosti. U klienta je pro mě nejdůležitější, aby se mnou dlouhodobě bohatl. To v praxi znamená, abychom se co nejvíce přiblížili ideálu v hospodaření s penězi tedy dodržovat zlaté pravidlo. Tím bude mít větší finanční možnosti než ti, co toto pravidlo nedodržují. A také pomoci zajistit, aby do důchodu šel s vlastním bydlením a rezervou, ze které bude mít více možností než běžný důchodce.

 

Zkrátka moje služba je o vytváření spokojených klientů.

Moje certifikáty

Ďekuji za důvěru

Michal Kinc

Hasič

Mé první osobní setkání s Tomášem Ježkem bylo domluvené přes kamaráda, myslel jsem si, že si poslechnu dalšího z řad stejných nezajímavých finančních poradců. Jak velmi jsem se mýlil jsem poznal záhy. Tomáš je energický velmi chytrý člověk, který má neuvěřitelný přehled o všech věcech týkající se financí. Své finance jsem mu svěřil a nikdy mi neporadil zle. Za ty roky, co jej znám mi ušetřil spoustu peněz, poradil, kam a jak investovat, a navíc vše zařídil. I komplikovaná žádost o hypotéku byla díky němu v pohodě. Bez něj bych měl mnohem horší podmínky a platil bych mnohem více. Lituji pouze toho, že jsem ho nepoznal dřív. Mohl jsem ušetřit mnohem více. Podle mě je absolutní špičkou ve svém oboru a pokud se s Vámi rozhodne spolupracovat máte obrovské štěstí.

Jiří Hudec

Svářeč

S Tomášem mám jen dobré zkušenosti, dokáže mi vždy doporučit správné řešení mého problému a situace.
Na dotazy reaguje velice rychle. Mám z něj pocit že je opravdu profesionál a člověk na svém místě. Sem rád že finance řeším s ním. Můžu jeho službu jen doporučit.

Jakub Prokeš

Servisní technik parních turbín

Pan Tomáš Ježek je poradce, se kterým spolupracuji již několik let. Vždy pro mě nalezl optimální řešení, pomohl při potížích či výběru toho správného finančního produktu. Nejen že mi peníze ušetřil ale i vydělal. Jeho služby mohu jen doporučit.