Nechválíme se sami

Nic nás netěší více než kus dobře odvedené práce

Ve vztahu s klienty si zakládáme na dlouhodobosti a profesionalitě. Reference, které dostáváme, jsou důkazem toho, že nám klienti věří. I když nás to těší, na vavřínech neusínáme a stále se snažíme služby posunout vyšší úroveň.

Mgr. Martina Sittová, Ph.D.

Vědecký pracovník v oblasti výzkumu mozkových příhod
S Radimem Prokešem jsem měla možnost se seznámit prostřednictvím setkání podnikatelů. Neustále jsem odkládala řešení svých financí, které mi jen tak ležely na spořícím účtu a ztrácely na hodnotě. Jakmile začala pandemie, dostala jsem rázem impuls, že všechno zlé je pro něco dobré a bylo by prospěšné začínající krize využít pro zhodnocení vlastních úspor. S Radimem jsme vybrali produkty spíše konzervativnější v podobě investičních fondů a dluhopisů. Primárním cílem bylo pokrytí inflace. Rozhodně jsem neprohloupila, za posledních 5 měsíců jsem vydělala 5 000 Kč jen tím, že mi peníze ležely na správném místě. Domluva s ním je rychlá, spolehlivá a důvěryhodná. Nemusíte se prakticky o nic starat. Velmi Radima doporučuji!

Michal Kinc

Hasič

Mé první osobní setkání s Tomášem Ježkem bylo domluvené přes kamaráda, myslel jsem si, že si poslechnu dalšího z řad stejných nezajímavých finančních poradců. Jak velmi jsem se mýlil jsem poznal záhy. Tomáš je energický velmi chytrý člověk, který má neuvěřitelný přehled o všech věcech týkající se financí. Své finance jsem mu svěřil a nikdy mi neporadil zle. Za ty roky, co jej znám mi ušetřil spoustu peněz, poradil, kam a jak investovat, a navíc vše zařídil. I komplikovaná žádost o hypotéku byla díky němu v pohodě. Bez něj bych měl mnohem horší podmínky a platil bych mnohem více. Lituji pouze toho, že jsem ho nepoznal dřív. Mohl jsem ušetřit mnohem více. Podle mě je absolutní špičkou ve svém oboru a pokud se s Vámi rozhodne spolupracovat máte obrovské štěstí.

Jiří Hudec

Svářeč

S Tomášem mám jen dobré zkušenosti, dokáže mi vždy doporučit správné řešení mého problému a situace. Na dotazy reaguje velice rychle. Mám z něj pocit, že je opravdu profesionál a člověk na svém místě. Sem rád že finance řeším s ním. Můžu jeho službu jen doporučit.

Pan Tomáš Ježek je poradce, se kterým spolupracuji již několik let. Vždy pro mě nalezl optimální řešení, pomohl při potížích či výběru toho správného finančního produktu. Nejen že mi peníze ušetřil ale i vydělal. Jeho služby mohu jen doporučit.

Jakub Prokeš

Servisní technik parních turbín

Mgr. Ondřej Marek

Trenér volejbalistů

S finančními poradci jsem měl již dobrou zkušenost, proto jsem velice rád kývnul na možnost spolupráce s Radimem Prokešem. Hned při první schůzce jsem zjistil, že tohle bude asi jiný „level“: profesionální přístup, ochota, pracovitost, vstřícnost, znalosti a hlavně žádné přesvědčování o nutnosti si pořídit nabízený produkt. Jsem pracovně hodně vytížený a na sledování nových finančních produktů a nabídek mi moc času nezbývá a po pravdě mě to ani nebaví. Zásluhou pana Prokeše mám dnes všechny svoje smlouvy pod kontrolou a mám o všech dokonalý přehled. Pokud se na finančním trhu vyskytne nový a pro mne výhodný produkt, jsem jím kontaktován a v případě mého zájmu uděláme úpravu toho stávajícího.

Ing. Tomáš Herman

Student doktorského studia

Radimovy služby jsem využil poprvé v roce 2018. K finančním poradcům jsem měl velkou nedůvěru kvůli jejich nevalné pověsti v ČR. Ale hned na první schůzce mi Radim trpělivě vysvětlil princip fungování seriózního finančního poradenství a já pochopil, že ve správných rukou je to skvělý koncept. Od té doby spolu budujeme mé portfolio a já si tuto spolupráci nemůžu vynachválit. Začali jsme od těch nejvíce konzervativních finančních produktů a postupně jsme se dopracovali k těm rizikovějším. Dnes mám široké portfolio, které je sestaveno tak, aby si poradilo s jakoukoli situací na trhu. S Radimem pravidelně konzultuji nové produkty a periodicky upravujeme ty stávající tak, aby reflektovaly aktuální situaci. Spolupráci s Radimem bych doporučil každému, kdo chce zhodnotit svoje úspory.

Jan Vrbka

Realitní makléř

S Radimem se známe již nějaký ten pátek. Nějakou dobu jsem otázku svých financí odkládal, ale Radim zavelel a během jednoho týdne jsme společně vyřešili otázku, co očekávám do budoucna, co chci v budoucnu řešit. Otázka, kterou mi pak položil, byla mnou vlastně netknutá “Jak toho chceš dosáhnout ?”. Jelikož se ve financích nevyznám tak dobře jako v realitách, svěřil jsem se do rukou Radima, který v tomto ohledu exceluje. Řekl jsem mu veškeré požadované kritéria a nabídl mi možnosti, které pro mne budou nejlepší a nejvýhodnější. Díky Radimovi a Partners Market již nemusím přemýšlet co s penězi bude nebo co bych s nimi měl dělat. O vše se postará Radim a já jsem mu za to velmi vděčný, že mi šetří stres, čas a plní mi peněženku. Děkuji!!!

Mgr. Bc. Václav Šicha

David je mým finančním poradcem od chvíle, kdy s touto prací před lety začal. Znal jsem ho už předtím a od té doby ho také počítám mezi své přátele. Setkáváme se při různých příležitostech a po celou dobu ho považuji za schopného a současně vstřícného člověka, který dokáže podat pomocnou ruku a porozumět potřebám druhých. Když mě seznámil s tím, že se rozhodl věnovat se finančnímu poradenství, a navíc v sepětí s týmem Partners, tušil jsem, že je to pro něj ta správná práce a výzva. Začal rychle získávat znalosti a zkušenosti v oboru, a já jsem ho požádal o spolupráci ve věci mých financí. Začali jsme více komunikovat i o nich a on mi brzy pomohl zlepšit jejich stav, ať už se jednalo o výběr vhodného účtu, restrukturalizaci úvěrů a v neposlední řadě o vhodné nastavení odkládání a zhodnocení finančních prostředků jako přípravu na budoucnost. Dnes, s odstupem těch několika let vidím, jak mi pomohl. David je dnes (podle mě) již ve světě osobních financí na slovo vzatý odborník, který přitom zůstal tím vstřícným, slušným člověkem, jakým byl dříve. Rozhodně ho mohu doporučit nejen svým přátelům.

Mgr. Marek Skopal

IT specialista

S Davidem jsme byli přátelé mnohem dříve, než se stal mým finančním poradcem. Tím více mě potěšil jeho profesionální přístup k naší spolupráci, kterou muže garantovat díky Partners. Společně jsme revidovali neutěšený stav mých financí a vytvořili jsme vizi, od které se odvíjeli všechny následující kroky. Zabezpečili jsme základní životní jistoty v podobě životního pojištění, dále jsme optimalizovali další má pojištění a zbavili se nevýhodných úvěrů. Hlavní náplní naší spolupráce bylo vytvořit základ investiční strategie, díky které nebudu mít strach z výpadku příjmů ani o důstojné stáří. Dnes už jsem pokročilejším investorem a vetší část svého portfolia si spravili sám, s Davidem však rád svoji strategii konzultuji a dám na jeho odborný názor.